Hakkımızda

LİEM EMLAK, Siz Saygıdeğer müşterilerimizin daha kaliteli bir yaşam sürebilmesi için mesleki deneyim ve birikimlerini tüm imkanlarını kullanarak, değerli birikimleriniz ile sizlere daha iyi bir yatırım yapma imkanı sunmak için hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ:
Siz saygı değer müşterilerimize iyi bir Yatırım yaptırabilmek için; İnsan Hayatını kolaylaştıracak yenilikler ve çalışmalar yapmak, bu çalışmaları her kesimin hizmetine sunabilecek fikirler üretmek ve gerçekleştirmektir.


Stratejilerimiz:
a-) Sunduğumuz her ürün ve hizmet değer oluşturan farklılıklar içermeli.
b-) Sunduğumuz her ürün ve hizmet sıra dışı önem taşımalı.
c-) Sıra dışı ürün ve hizmetler piyasada rekabetçi fiyatlarla sunulmalı.
d-) Üzerinde çalışılmış her ürün ve hizmet eksiksiz tam olarak sonuçlanmalı müşteri memnuniyeti kazanmalı.

AMAÇLARIMIZ:
Günümüz dünyasında en değerli şeyin Güven ve kullanılabilir zaman olduğu gerçeğinden hareketle, çalışmalarını sürdürdüğü Emlak alt yapısını modelleyen firmamız, Emlak Sektörünün ana faktörlerinden olan Güven ve Deneyimi ile Siz Değerli Yatırımcıların her biri için ayrı ayrı çözümler sunan kaliteli hizmet ile Emlak Sektöründe yenilikler yaratmıştır.
1- LİEM EMLAK 
Satıcı ile yaptığı günün koşullarına göre gerçek değerde tespit ettiği Fiyat ve Değer üzerinden Müşterilerine sunması ile detaylı şekilde incelemelerine imkân sağlar.
2- LİEM EMLAK 
müşterilerinin arayışlarını en ince detaylarına varıncaya kadar Uzman Kadrosu ve Deneyimi ile inceleme ve araştırmasına olanak sağlar. Sanki o an orada gibi inceleyerek Gayrimenkulün yerinin Konumunu, İç tasarımını, Salonunu, Odalarını, Mutfağını, Balkonunun Deniz Manzarasını, Bahçenizdeki gül ve çiçekleri, Meyve ağaçları ile Yaşam tasarımını, Havuz kenarı keyfi ile birlikte Barbekü ziyafetini de birlikte sunan bahçenizi, Sokağınızı ve Mahallenizi gezebilme imkânı sağlar.
3- LİEM EMLAK 
harita üzerinde arama seçeneği ile aradığınız Gayrimenkul ve yapacağınız Yatırımı nerede aradığınızı mahalle ve sokak olarak dahi tercihlerinize kısa sürede çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır.
4- LİEM EMLAK
 Android ve iPhone uygulaması ile yüzlerce ilanı haritada arama ve video tur seçenekleri ile sunmaktadır. LİEM EMLAK pişmanlık ve şüphelere meydan vermeyecek bir Yatırım yapabilecek olanaklar sağlayacaktır. 

Sonuçta; LİEM EMLAK 
ile;

YATIRIMLARINIZI GÜVEN İÇİNDE DEĞERLENDİRMENİN HUZURUNU YAŞAYACAKSINIZ.